З 1го вересня 2023 року на кафедрі Робототехніки та технічних систем відкривається науково-практичний гурток для студентів "Інтелектуальні технічні системи".

15:08, 30-05-2023

Хочемо повідомити Вам чудову новину!

Записатися до нашого гуртка зможуть всі охочі студенти! Передбачається збирання електронних схем, опанування елементів програмування мікроконтролерів, організація взаємодії сенсорних систем та датчиків з мікроконтролерами. Все це дасть змогу студенту не тільки самостійно покращити свій рівень знань і практичних навичок, а і дослідити роботи схем, вузлів, блоків, алгоритмів, оформити свою першу наукову статтю чи опублікувати власні результати наукових досліджень на конференції та і просто зайнятись улюбленою справою. Гурток ведуть досвідчені викладачі і практики з кафедри Робототехніки та технічних систем. Слідкуйте за новинами і  оновленнями на нашому сайті.